Destansı Tahmin: Bu Yapay Zeka Coin Patlayabilir!

Teknik analizler, Ocak ayından bu yana trend olan bir yapay zeka coin için %270’lik fiyat artışı öneriyor. Bu yıl AI coin’lerin patlamasıyla birlikte, veri alanı birçok yatırımcı tarafından büyük ilgi görüyor.

Bu yapay zeka coin uzun vadede %270 yükselebilir

İlgili altcoin Graph (GRT), Kasım 2021’den bu yana 20 haftalık MA-EMA kümesinin altında işlem görüyor. Bu küme, en son Ekim 2022’nin sonlarında (kırmızı ok) olmak üzere birçok kez fiyatları reddetti. Bu ret, o yılın Kasım ayında en düşük 0,52 dolar seviyesine yol açtı.

Bununla birlikte, fiyat o zamandan beri yükseliyor ve büyük bir yükseliş mumuyla MA-EMA 20 haftalık kümenin (0,1 dolar) üzerine çıktı. Bu çok önemli bir fiyat hareketi çünkü bu küme genellikle uzun vadeli eğilimleri belirlemek için kullanılıyor. Dolayısıyla, GRT’nin uzun vadeli düşüş eğiliminin sona ermiş olabileceğine işaret ediyor.

Azcoinnews analistlerinden David tarafından öne sürülen bu tahmin, fiyatın geçen hafta bu kümeyi desteğe dönüştürmesi başarmasıyla destekleniyor. Bu nedenle, GRT’nin fiyatı, mevcut fiyat seviyesinden %270’in üzerinde potansiyel bir artışa işaret ederek, son yerel zirvesi olan 0,23 dolara ve daha yüksek olan 0,52 dolarlık uzun vadeli direnç alanına yükselmeye devam edebilir.

Ek olarak, RSI verileri, yukarı yönlü hareketin tamamından önce önemli bir yükseliş sapması oluşturduğu ve 50’nin üzerinde kaldığı için bu olasılığı destekliyor.

Graph (GRT), 4 saatlik grafik analizi

Daha kısa zaman diliminde 4 saatlik grafiğe bakış, GRT’nin yukarı yönlü eğilimini destekliyor. GRT fiyatı, son yerel zirvede oluşan kısa vadeli azalan bir direnç çizgisinin üzerine çıktı. Bu fiyat hareketi, kısa vadeli düzeltme sürecinin sona erdiğini gösteren bir yükseliş gelişimiydi.

RSI aşırı satış bölgesinden sıçradı ve aşırı alım bölgesine hızla yaklaşarak daha düşük seviyelerde güçlü satın alma baskısına işaret ediyor. İzlenecek bir sonraki kısa vadeli direnç seviyesi 0,1450 dolar ve 0,1860 dolardan daha yüksek seviyeler.

“Graph” olarak da bilinen Graph Network, kullanıcıların uygulamaların birbiriyle konuşmasını sağlamak için alt grafikler (subgraphs) olarak bilinen API’ler oluşturmasına olanak tanır. Kriptokoin.com olarak kullanım alanlarına bu yazıda yer verdik. Yapay zeka coin şu anda piyasa değerine göre 41.sırada işlem görüyor. Teknik analizlere göre GRT fiyatında kısa vadede aşağıdaki gibi bir kurulum izleyebiliriz.

Çözüm

Teknik analizlere göre en olası beklenti, GRT’nin yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Bu artış için izlenmesi gereken önemli seviyeler 0,23 dolar, 0,52 dolar ve daha yüksek seviyeler. Bu yükseliş görünümü, fiyat ortalama 0,1 dolar fiyat seviyesinde MA-EMA 20 haftalık kümenin altına düştüğünde geçersiz kalacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir