Kehanetleri bir bir çıkıyor: Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı

Bulgaristan doğumlu ünlü kahin Baba Vanga’nın 2023 yılına ilişkin kehanetleri açıklandı. Görme yetisini 12 yaşında kaybeden Baba Vanga, Çernobil nükleer felaketi, Prenses Diana’nın ölümü, 11 Eylül saldırıları ve Brexit gibi önemli olayları doğru tahmin etmesiyle dünya çapında ün kazandı. Tahminlerinin %85 oranında doğru çıktığı iddia edilen Vanga, Kör Kahin olarak da bilinir. Baba Vanga, 1996 yılında ölmüş olsa da adı her yıl öne çıkan yeni öngörüleriyle yaşamaya devam ediyor.

LABORATUVAR BEBEKLERİ

Baba Vanga’ya göre, 2023 yılında doğal insan doğumları yasaklanacak. Hükümet liderleri doğumların laboratuvar gözetiminde gerçekleşmesi çağrısında bulunacak. Ebeveynler çocuklarının görünümünü belirleyebilecek ve kimin doğacağına liderler ve tıp uzmanları karar verecek. Bu öngörü endişe verici ve etik sorunları gündeme getirmektedir.

NÜKLEER SİLAH

Ünlü kahin Baba Vanga, dünyanın 2023 yılında nükleer bir patlamayla karşı karşıya kalacağını öngörmüştü. Avrupa’ya yönelik son nükleer tehdit açıklamaları Vanga’nın öngörüsünü bir kez daha gündeme getirdi.

YÖRÜNGE DEĞİŞECEK Mİ?

Baba Vanga’nın 2023 öngörüsü, Dünya’nın yörüngesinde bir değişikliği de içeriyor. Bilim insanları bu tahminin ayrıntılarını belirlemek için çalışıyor, çünkü Dünya’nın yörüngesindeki küçük bir değişiklik bile önemli iklim krizlerine ve benzeri görülmemiş hava olaylarına neden olabilir. Nostradamus Peygamber’in 40 yıl boyunca yağmur yağmayacağı öngörüsü de Baba Vanga’nın tahminini destekliyor. Son bilimsel çalışmalara göre, Dünya’nın yörüngesi Jüpiter ve Venüs nedeniyle az da olsa periyodik olarak değişiyor.

GÜNEŞ FIRTINASI

Baba Vanga’nın 2023 kehaneti, önceki yıllarda da gündeme geldiği gibi dünyayı vuracak eşi benzeri görülmemiş bir güneş patlamasını da içeriyor. Böyle bir durumun yaşanması halinde tüm elektronik cihazlar bozulabilir.

BİYOLOJİK SALDIRILAR

Baba Vanga’nın 2023 yılına ilişkin öngörüleri arasında insanlar üzerinde biyolojik silah kullanılması ve bunun sonucunda çok sayıda insanın hayatını kaybetmesi ihtimali de yer alıyor. Birleşmiş Milletler Sözleşmesi’ne göre biyolojik silahların kullanımı kesinlikle yasak.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir