8 Ekim 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 8 Ekim Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Oğuzhan Uğur, İsrail – Filistin savaşıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Filistin halkı için “Açgözlü dedelerinin sattıkları topraklar” ifadesini kullanmıştı. Bu sözlere sinirlenen gazeteci Hüsnü Mahalli “Ulan ruh hastası” diye cümleye başlayarak Oğuzhan Uğur’a yüklendi.

Mehmet Ali Erbil ve düğün hazırlıkları yaptığı 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’dan şok ayrılık! Çiftin Ceylan’ın istekleri yüzünden ayrılık yaşadığı iddia edildi…

Gülben Ergen, 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden isimlerden biri olan ve sosyal medyada tanıyan herkesi büyük bir hüzne boğan Taha Duymaz adına bir anaokulu açtırdı. Açılışa Taha Duymaz’ın annesi ile birlikte katılan Ergen, bu anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Suriye’nin kuzeyine düzenlenen hava harekatıyla bölücü terör örgütünce kullanılan petrol tesisi ile sığınak ve barınaklardan oluşan 6 hedefin imha edildiğini duyurdu.

Hamas’ın İsrail’e düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 700’e yükseldi.

Michel de Nostradame, daha yaygın bilinen adıyla ‘Nostradamus’ dünyanın en ünlü kahinleri arasında yer alıyor. İsrail ile Filistin arasında başlayan savaş ise Nostradamus’un tüyler ürpertici bir kehanetini daha akıllara getirdi.

Pınar Deniz’in ne denli başarılı bir oyuncu olduğunu zaten biliyorduk ama senarist Sema Ergenekon’un ve oyuncuların önceden duyurduğu 66. bölüm yayınlandıktan sonra Pınar Deniz’in Oscar’lık oyunculuğu karşısında şapka çıkarmaktan ve ağlamaktan başka yapacak bir şey bulamıyoruz.

Sokakta kavga eden bir çiftin ilginç anları gündem oldu.

Instagram sayfasında takipçilerinden gelen soruları paylaşan ve itiraflara yanıt veren Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci her seferinde şaşırtmayı başarıyor. Gelen son itiraflardan biri de ‘Pes artık!’ dedirtmeyi başardı.

Bir dönemlerin genç kızlık ateşini yakaladığımız, tüm kızların hayranı olduğu ve şarkılarını bağıra bağıra söylediği Nil Karabibrahimgil, geçtiğimiz akşam verdiği açık hava konseriyle gündeme geldi. Sevenleriyle buluştuğu esnada bir sürpriz yaparak Teoman’ı da yanına alan ünlü şarkıcı, bize gerçekliğini sorguladığımız anlar yaşattı. ?

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun’un yasak aşk iddiası bir süredir gündemi meşgul ediyor. Kenan Tosun’un eşi Serpil Tosun ise iddiaları doğrulayarak ‘Herkesi Allah’a havale ediyorum’ demişti. Sarıkaya, ilk kez buna dair bir yorumda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x