Ahmet Yavuz’dan ‘Generalleri Çökerttik’ Diyen Rasim Ozan’a Sert Tepki! ‘Tam OÇ!’

Katıldığı bir medya kuruluşunda Ergenekon davalarına ilişkin açıklama yapan Rasim Ozan Kütahyalı’ya (ROK) Tümgeneral Ahmet Yavuz’dan sert tepki geldi. Yavuz, ROK ile ilgili ‘Karı-koca operasyon çocuğu (OÇ) idiler! OÇ olmak böyle bir şeydir: Kendi ordusuna kurulan kumpasın aktörü olmak ve bununla övünmek! Tam OÇ!’ ifadelerini kullandı.

Karargâh adlı medya kuruluşuna röportaj veren Rasim Ozan Kütahyalı 2008-2011 yılları arasında yürütülen Ergenekon davalarına ilişkin çarpıcı ifadeler kullandı.

Ergenekon davası süreci ile ilgili baş aktörlerden birisi olduğunu söyleyen Kütahyalı, ‘Askeri vesayeti ve generalleri çökerttik. Ergenekon terör örgütü uydurma ama öbek öbek çeteciler var’ ifadelerini kullandı.

Karargâh adlı medya kuruluşunun paylaşımını Twitter (X) hesabı üzerinden alıntılayan Tümgeneral Ahmet Yavuz, “Karı-koca operasyon çocuğu (OÇ) idiler! Kumpaslardaki rollerini açıklamış. OÇ olmak böyle bir şeydir: Kendi ordusuna kurulan kumpasın aktörü olmak ve bununla övünmek! Tam OÇ!” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x