Avukat Feyza Altun, Dilan Polat ve Engin Polat’la İlgili Son Füzesiyle Ortalığı Darmaduman Etti!

Avukat Feyza Altun, kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle ilgili açıklamalarıyla dikkat çekiyor son günlerde. Dilan Polat’ın şirketleri ve kozmetik markasıyla ilgili dikkat çekici birtakım açıklamalarda bulunan Altun, Polat Ailesinin kendisi hakkında önleyici tedbire başvurduklarını duyurmuştu.

Altun son olarak Dilan Polat ve avukatlarıyla ilgili bomba etkisi yaratacak birtakım açıklamalarda bulundu…

Dilan Polat ve Engin Polat, son günlerde kara para akladıkları, vergi kaçırdıkları ve tetikçi tuttukları iddialarıyla gündemde…

Lüks yaşantılarıyla eleştirilen ve paralarının kaynağı merak edilen Polat ailesiyle ilgili çok ciddi ithamlar var. Gazeteci Seher Yaşayacak ve Avukat Feyza Altun da bu konuya dahil olmuş durumda.

Özellikle Avukat Feyza Altun, Dilan Polat, eşi Engin Polat ve ablası Sıla Doğu’yla ilgili açıklamalarıyla büyük ses getiriyor.

Dilan Polat’ın şirketleri ve özellikle de kozmetik markasıyla ilgili açıklamalarıyla dikkat çeken Altun, Masak ve İçişleri Bakanlığı’nın da dikkatini çekmek için kamuoyu oluşturmaya çalışıyor anladığımız kadarıyla.

Öte yandan 2. Sayfa’nın konuğu olan Dilan Polat ve Engin Polat’ın avukatlarına yönelik söylemleri ve eleştirileriyle de gündem olmuştu Feyza Altun.

Avukatları belge paylaşmadıkları için epey eleştirmişti…

Feyza Altun son olarak Polat Ailesinin kendisine dava açtığını duyurdu geçtiğimiz günlerde…

Kendisine bildirilen kararı da sosyal medya hesabından paylaştı…

Feyza Altun, bugün yaptığı açıklamayla Dilan Polat ve Sıla Doğu’nun hakkında tazyik hapis cezası istediğini söyledi.

Feyza Altun sözleriyle hem Polat ailesini hem de avukatlarını bombaladı…

‘Daha karar kesinleşmeden bu talepte bulunamayacaklarını bile bilmeyen bir avukatları var. Şu Polatlar kendilerine bi düzgün avukat tutsun be kardeşim bi düzgün hukuki danışmanlık alın vallahi ben bezdim sizin hukuk cehaletinizden.’ sözleriyle dikkat çekti.

Öte yandan Altun, “Peki Dilan Polat’ın benle telefonda konuşmak istemesi Engin Polat ‘ın bana mesaj atmasını ne yapıcaz kardeşim hem iletişim kurma diye karar alıyorsunuz hem benle konuşmaya çalışıyorsunuz hayırdır? Yayınlayayım mı????” sözleriyle ağızları açık bıraktı.

Dilan ve Engin Polat’ın kendisiyle iletişime geçmeye çalıştığını söyledi…

Feyza Altun’un bu sözleri karşısında yorumlar da gecikmedi tabii…

?

?

?

Bakalım bu işin sonu nereye varacak… Bekleyip göreceğiz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x