‘Estetik yaptırmaktan utanmıyorum ama bazı operasyonlardan dolayı pişmanım!’

77 yaşındaki Country müzik efsanesi Dolly Parton, 42 kez Grammy Ödülleri’ne aday olmuş; bu adaylıklardan 7’sini kazanmıştı. Ünlü şarkıcının adı, ilk kopya koyuna onun adı verilmişti. (Dolly, nükleer transfer süreci kullanılarak yetişkin somatik bir hücreden klonlanan ilk hayvan olan koyun.)

Genç meslektaşı Miley Cyrus’ın vaftiz annesi olan Parton, Saga Magazine’e verdiği röportajda yaptırdığı bazı estetik işlemlerden pişman olduğunu itiraf etti.

“BAZEN HEMATOM OLUŞABİLİYOR”

Şarkıcı, pişman olduğu bazı işlemler olsa da estetik yaptırmaktan utanmadığını belirterek, şöyle konuştu:

Arada sırada bir hematom (kanın damardan uzaklaşıp farklı bir dokuda toplanması durumu) oluşuyor ya da bazen dolgu ve botoksu çok fazla kaçırabiliyorsunuz ve tekrar normal görünmek için şişliğin inmesini beklemek zorunda kalıyorsunuz. Bu, iki hafta içinde işe dönmek yerine bir ay beklemem gerektiği anlamına geliyor.

“SADECE KÜÇÜK ŞEYLER YAPTIRMAYA ÇALIŞIYORUM”

Geçtiğimiz ay verdiği başka bir röportajda estetik işlemleri ‘abartmamak’ için dikkatli davrandığını açıklayan ünlü isim, “Her seferinde sadece küçük şeyler yaptırmaya çalışıyorum. Dolgu, Botox, Juvéderm yapıyorum” demiş ve eklemişti:

Aşırıya kaçmamak için çok dikkatli olmalısınız çünkü asla bilemezsiniz, her bıçak altına yattığınızda iyi görünmeyebilirsiniz. Bu her zaman bir risktir ve ne zaman bir şey yaptırmaya gitsem ‘Tanrım, lütfen her şey yolunda gitsin’ diye düşünürüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x